Buty piłkarskie, obok których nie można przejść obojętnie!

Ci, którzy grają w piłkę nożną, doskonale wiedzą, jak ważne jest odpowiednie obuwie. Ma ono być przede wszystkim funkcjonalne, gwarantować odpowiednia stabilizację oraz przyczepność. Marka Nike poszła jednak o krok dalej i obok idealnych parametrów, zaproponowała również dobry design, który w butach do piłki nożnej do niedawna był niespotykany. A zatem: oto Nike Indigo Pack.

Buty piłkarskie – jak wybrać?

Każdy piłkarz, niezależnie od stopnia wtajemniczenia ma tego typu dylematy. – Sprawę dodatkowo utrudnia mnogość rozwiązań, które pojawiają się na rynku. Trudno jest być na bieżąco ze wszystkimi i nadążać za wszystkim, co oferują firmy produkujące odzież sportową. Dlatego też warto chociażby śledzić największych – gigantów oferujących coraz to nowe udogodnienia.

Pewne jest na pewno to, że buty piłkarskie muszą być idealnie dopasowane. Nie tylko pod względem rozmiaru, ponieważ pod uwagę należy również wziąć rodzaj nawierzchni na jakiej gramy, a także często umiejętności. – Kluczowa jest przede wszystkim nawierzchnia, to ona decyduje o wyborze konkretnego rodzaju, a potem modelu buta. W innych butach gra się na naturalnej trawie, w innych na sztucznej nawierzchni, a w jeszcze innych na hali sportowej. – dodaje pracownik allsports.pl

Nike Indigo Pack – co to takiego?

To tak naprawdę kolekcja butów od światowego giganta produkującego odzież sportową. – Głównym założeniem tej grupy butów piłkarskich poza parametrami oczywiście jest design. Buty te idealnie dopasowują się do kształtu stopy, idealnie stabilizują, zapewniają maksymalną przyczepność, mają oszczędny design, który podkreślany jest kolorystyką – niezwykle intensywną, wpadającą w oko. Warto wspomnieć również, że buty z kolekcji Nike Footballx Distressed Indigo mają funkcję zanikania kolorów, a zatem robią się coraz bardziej wyjątkowe w trakcie noszenia – zupełnie jak jeansy. To naprawdę niespotykana grupa butów piłkarskich.

Należy również zwrócić uwagę na uniwersalność oferowanych przez Nike rozwiązań – W ofercie dostępne są przecież buty do grania na naturalnej trawie, murawie, czy hali. We wszystkich zastosowano odpowiednie systemy – gwarantując tym samym najwyższy poziom amortyzacji, przyczepności i komfortu grania. – dodaje opiekun klienta z futbolsport.pl. Widać zatem, że buty piłkarskie od Nike to doskonały wybór i prawdziwy strzał w dziesiątkę.
 

Inne porady
Jaką piłkę nożną kupić? Jaką piłkę nożną kupić? Chcesz wybrać najlepszej jakości piłkę nożną? Dzisiaj dowiesz się na jakie parametry zwrócić uwagę, aby takową kupić.
10 najlepszych piłkarzy w historii 10 najlepszych piłkarzy w historii Ranking najlepszych, którzy zapisali się w historii piłki nożnej.
Getry piłkarskie – jak je dobrać, by być zadowolonym? Getry piłkarskie – jak je dobrać, by być zadowolonym? Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów. Jest ona nie tylko często oglądana w telewizji czy na stadionach, ale także uprawiana.