Kawały

Spotyka się dwóch sportowców. Jeden przychodzi z kijem bejsbolowym, a drugi się pyta: - Na co ci ten kij? - Chciałbym pobić rekord.
Przychodzi trener boksu i pyta się stolarza: - Gdzie jest Gołota? - Na deskach.
Stara góralka ogląda transmisję biegu maratońskiego. Kręci jednak głową i pyta wnuczka: - Po co oni tak biegną? - Pirsy dostanie złoty medal babciu. -T o po co biegnie reszta?
Przychodzi Bjoergen do lekarza, a lekarz jej mówi: - Marit mam dla Ciebie złą wiadomość. - Co wyzdrowiałam? - Nie. Justyna zachorowała.
Mistrz Polski w skokach spadochronowych wspomina swój pierwszy raz: - Wyskoczyłem z samolotu i poczułem się jak ptak. - Taki wolny? - przerywa jeden ze słuchaczy. - Nie, po prostu leciałem i srałem.
Jak to jest być kibicem Lecha? To tak jak z waleniem konia, niby przyjemne ale wstyd się przyznać.
Dwóch kolegów. Jeden dzwoni do drugiego i mówi: - Patrzyłeś na Adamka? A drugi odpowiada: - Nie a który był?
Skąd w Polsce mamy tak dobrych bramkarzy? Ponieważ, mamy dużo dyskotek.
Facet siada przed telewizorem i czeka na retransmisję meczu. - Nie mów mi, nie mów!!! - oznajmia żonie znającej już wynik meczu - Siedź sobie i trać czas i tak nie zobaczysz żadnej bramki.
Mistrz rzutu oszczepem do swojego trenera: - dzisiaj muszę pobić rekord!! Na trybunach siedzi moja teściowa! -eee...nie dorzucisz....
Mistrz w pchnięciu kulą do trenera: - Dziś muszę pokazać klasę. Na trybunie siedzi moja teściowa. - E! nie dorzucisz.
- W czym skoczkowie narciarscy są lepsi od alpinistów? - Skoczkowie skaczą na K185, a alpiniści zaledwie na K2.
Do leżącego w szpitalu sportowca przychodzi lekarz i sprawdza mu temperaturę. - Ma pan czterdzieści stopni gorączki! - A ile wynosi rekord Polski, panie doktorze?
Trener mówi do boksera: - Słuchaj, przez pierwsze dwie rundy zobacz jak walczy, po prostu wyczuj go. - Dobra, zrobię jak szef mówi. Nadchodzi dzień walki. Pierwsze dwie rundy i bokser mówi do trenera: - Już wiem panie trenerze co on chce zrobić. On chce mnie po prostu zabić!
Co robi Polski kibic po tym jak Polska zdobędzie mistrzostwo świata? Wyłącza PlayStation i idzie spać.
Przychodzi Małysz do kiosku po gazetę: - 2 złote... - Nie, 2 srebrne.
Ogłoszenie w PZPN: "Poszukiwany trener, który awansuje z grupy polską drużyną. Dodatkowe wymagania: chodzenie po wodzie, zamiana wody w wino."
Po kolejnej rundzie spotkań ekstraklasy piłkarskiej spotykają się dwie żony piłkarzy. - Widzę że kupiłaś sobie nową kurtkę z lisa? - To za pieniądze, które mój dostał za wygrany mecz. - Popatrz, a mój przegrał i starczyło mi na futro karakułowe.
Wraca kolumbijski bramkarz do domu i mówi do żony: - Wiesz, wygraliśmy dzisiaj z Polską! A żona na to: - Taaa, i jeszcze mi powiedz, że bramkę strzeliłeś!
Świeżo upieczony trener mówi do prezesa klubu: - Potrzeba nam dwóch dobrych obrońców, już sobie ich wypatrzyłem, kosztują razem 3 miliony. Prezes się zastanawia i po chwili mówi do trenera: - Widzisz Włodek, za 3 bańki to ja mam 9 punktów w lidze.
Strony: 1 2 3 4 >>