Sportowcy

Zenon Jaskuła Zenon Jaskuła Polski kolarz szosowy, który na dwóch kółkach zdobył tytuły wicemistrza olimpijskiego, oraz wicemistrza świata.
Małgorzata Dydek Małgorzata Dydek Najsłynniejsza polska koszykarka, grająca zarówno w polskiej, jak i amerykańskiej lidze.
Piotr Pustelnik Piotr Pustelnik Słynny alpinista i himalaista, który zaraża swoją pasją wszystkich miłośników gór.
Władysław Kozakiewicz Władysław Kozakiewicz Polski tyczkarz, dziesięciokrotny mistrz kraju, znany również ze słynnego "gestu Kozakiewicza".
Marta Domachowska Marta Domachowska Polska tenisistka, była "pierwsza rakieta Polski".
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły Polski siatkarz, który nie tylko skupia się na grze, ale i na pomocy innym. Bierze czynny udział w akcjach charytatywnych.
Zbigniew Bartman Zbigniew Bartman Polski siatkarz. Grając na pozycji atakującego przyczynił się do zdobycia mistrza Europy w 2009 roku.
Jerzy Kukuczka Jerzy Kukuczka Jeden z najwybitniejszych himalaistów XX wieku
Wojciech Fibak Wojciech Fibak Polski tenisista, zwycięzca turnieju Australian Open w grze podwójnej.
Mamed Chalidov Mamed Chalidov Polski zawodnik mieszanych sztuk walki, jego styl walki jest znakomity, a sam Mamed zalicza się do jednych najlepszych zawodników na świecie.
Monika Pyrek Monika Pyrek Lekkoatletka, która specjalizuje się w skoku o tyczce. Pobiła 69 rekordów Polski, oraz trzykrotnie zdobyła medale dla Polski na mistrzostwach świata.
Arkadiusz Gołaś Arkadiusz Gołaś Polski siatkarz, grający w reprezentacji Polski.
Małgorzata Glinka Małgorzata Glinka Jedna z najlepszych polskich siatkarek. Dwukrotna mistrzyni Europy.
Paweł Zagumny Paweł Zagumny Polski siatkarz, grający na pozycji rozgrywającego. Najlepszy rozgrywający Pucharu Polski 2013
Artur Wojdat Artur Wojdat Najlepszy kraulista w historii Polskiego pływania.
Jan Tomaszewski Jan Tomaszewski Bramkarz, grający w reprezentacji Polski w piłce nożnej. Aktualnie trener i publicysta sportowy.
Agata Mróz-Olszewska Agata Mróz-Olszewska Polska siatkarka, zdobywczyni złotych medali na Mistrzostwach Europy.
Strony: << 1 2 3