Runnero.pl - nowy serwis dla biegaczy

Runnero to serwis www stworzony specjalnie dla wszystkich osób zafascynowanych jedną z najszlachetniejszych dyscyplin sportowych - bieganiem. Przeznaczony jest on zarówno dla zaawansowanych, początkujących, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę biegaczy.

Projekt Runnero adresowany jest do polskich i brytyjskich odbiorców, przede wszystkim do osób czynnie uprawiających sport, jakim jest bieganie. W projekt mogą zaangażować się wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z biegami maratońskimi. Mile widziani są również zawodowcy i ludzie związani ze sportem: trenerzy, kluby i stowarzyszenia sportowe, organizatorzy biegów, eksperci w dziedzinach związanych z bieganiem, dietetycy, fizjoterapeuci.

Runnero to e-usługa wirtualnego trenera wspomagająca proces przygotowań do udziału w biegach: maratonach i półmaratonach. Niezależnie od poziomu zaangażowania, biegacze starają się wspomagać profesjonalnym sprzętem, innowacyjnymi metodami treningowymi czy nowymi technologiami. Przygotowania do zawodów to złożony proces, w skład którego wchodzi dobrze sporządzony wielotygodniowy program ćwiczeń, odpowiednia dieta, monitoring oraz nieustanna analiza wyników. Runnero powstał specjalnie po to, aby ten proces przebiegał sprawnie, skutecznie i bez zakłóceń.

Rosnąca popularyzacja zdrowego stylu życia, a co za tym idzie uprawiania sportu, sprawia, że ludzie coraz częściej poszukują w Internecie wiedzy i narzędzi wspierających realizację tych potrzeb. Runnero – jako narzędzie w postaci wirtualnego elektronicznego trenera, pomagającego ludziom zaplanować i kontrolować cały proces przygotowań w celu osiągania coraz lepszych wyników – jest niezastąpiony.

Serwis Runnero.pl to doskonałe źródło informacji związanych z dyscypliną sportową, jaką jest bieganie. W dziale Maratony udostępniono aktualne kalendarium bieżących maratonów, półmaratonów, biegów krótko i długodystansowych, miejskich i przełajowych - czyli co, gdzie, kiedy. Takich imprez pojawia się coraz więcej i są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy entuzjasta biegania z pewnością znajdzie coś dla siebie. W dziale Aktualności publikowane są ciekawostki i nowości na temat organizowanych imprez sportowych, zapowiedzi i opisy imprez.

Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z innych ciekawych funkcjonalności - dodawać do serwisu swoje trasy treningowe, dzielić się doświadczeniami z innymi użytkownikami. Znaleźć tam można także sprawdzone i skuteczne diety dopasowane do programów treningowych i indywidualnej aktywności. Zapraszamy wszystkich na tą stronę!

 

Sklep sportowy Asport.pl

Sportowy humor

zobacz więcej
Na daczy u mistrza olimpijskiego przyjęcie: zebrali się przyjaciele, dziennikarze, kibice. Świętują ostatnie zwycięstwo championa. "Miszczu" odpowiada na pytania związane z dopingiem:
- Już wykrywają wszystkie te środki dopingujące, hormonalne i inne prochy. Teraz walka jest sprawiedliwa, zwycięzca jest rzeczywiście najlepszy!
Dziennikarze skrzętnie notują słowa mistrza, przyjaciele wznoszą toasty i w tym momencie do salonu wchodzi matka championa z ogromnym pomidorem o średnicy niemal pół metra i zwraca się z wyrzutem do syna:
- Tyle razy cię prosiłam! Tak trudno dojść do wychodka? Musisz mi sikać na grządki w ogrodzie?